CTEK CS FREE ieguva Auto Express Gada produkta titulu

CTEK CS FREE ieguva Auto Express Gada produkta titulu

Ievietoja: Pro Grupa Publicēts: 20/06/2024 Lasīts: 32 Komentāri: 0

Ctek daudzfunkcionālais pārnēsājamais lādētājs ar revolucionāro Adaptive Boost tehnoloģiju sasniedz virsotnes!

CTEK CS FREE ieguva Auto Express Gada produkta titulu 

CTEK CS FREE , pasaulē pirmais daudzfunkcionālais pārnēsājamais lādētājs, ir slavēts par savu revolucionāro Adaptive Boost tehnoloģiju, kas 15 minūtēs iedarbina jūsu automašīnu ar tukšu akumulatoru, spēju uzlādēt maz lietotu automašīnas akumulatoru, kas glabājas tālāk no elektrotīklu un viedo piederumu izvēli, kas ļauj uzlādēt  CTEK CS FREE,  izmantojot saules enerģiju vai otru 12 V akumulatoru.

Lemjot par šīs balvas ieguvēju, Auto Express meklēja kaut ko novatorisku un labi funkcionējošu. Tam ir jābūt kaut kam, ko viņi vēlas savā automašīnā vai garāžā, un saskaņā ar Auto Express teikto, CS FREE nav izņēmums. Automašīnas tehnoloģijām attīstoties, automašīnas akumulatora uzlāde ir svarīgāka nekā jebkad agrāk, un, izmantojot CS FREE, vienā pārnēsājamā ierīcē faktiski ir četri vismodernākie produkti. Tas ir adaptīvs pastiprinātājs, akumulatora lādētājs, vieds akumulatora apkopes rīks un augsto tehnoloģiju barošanas bloks.

CTEK CS FREE  ir aprīkots ar revolucionāro Adaptive Boost tehnoloģiju, kas rūpīgi nosaka labāko veidu, kā droši nodrošināt jebkuru 12 V svina skābes vai litija akumulatoru ar nepieciešamo enerģijas daudzumu, lai ātri uzlādētu automašīnas akumulatoru. Tas iedarbina jūsu automašīnu no izlādēta akumulatora 15 minūtēs bez pieslēgšanas, un vienkāršs LED indikators parāda, kad akumulatoram ir pietiekami daudz jaudas, lai iedarbinātu transportlīdzekli.

CS FREE ir iekšējais akumulators, ko var uzlādēt, izmantojot ātro USB-C ieeju, un pēc pilnīgas uzlādes tas paliks uzlādēts līdz pat gadam, padarot to ideāli piemērotu glabāšanai transportlīdzeklī, kad tas ir nepieciešams.

CS FREE nozīmē, ka jūs neesat pieslēgts pie strāvas kontaktligzdas, tas ir patiešām pārnēsājams. Lai gan jūs joprojām varat uzlādēt akumulatoru, izmantojot tradicionālo barošanas avotu, papildu piederumi nozīmē, ka varat uzlādēt arī ārpus tīkla, izmantojot saules paneļa komplektu vai atsevišķu servisa akumulatoru. Un ar USB-C un USB-A izejām klēpjdatoru, viedtālruņu, planšetdatoru utt. uzlādēšanai šī ir labākā 12V strāvas banka jūsu automašīnai!

 

Produkti, kas saistīti ar šo ziņu

Komentāri

Rakstīt komentāru