Kamasa Tools K9905 3/4" triecienuzgriežņu atslēga

Kamasa Tools K9905 3/4" triecienuzgriežņu atslēga

Ievietoja: Pro Grupa Publicēts: 20/06/2024 Lasīts: 39 Komentāri: 0

Trieciena uzgriežņu atslēga K9905 — inženierijas brīnums, kas paredzēts sarežģītiem darbiem.

Jūs patiešām varat sajust meistarības būtību, kad kvalitatīvs instruments ērti atrodas jūsu rokā. Tā ir nepārprotama sajūta – ideāls ergonomiskā dizaina, funkcionalitātes un augstākās kvalitātes materiālu līdzsvars, kas ne tikai palielina darba efektivitāti, bet arī sagādā prieku veicamajam uzdevumam. Turklāt tas ievērojami samazina ievainojumu un nodiluma iespēju gan mašīnām, gan mehāniķiem.

Iepazīstinām ar Kamasa Tools Compact 3/4 collu triecienuzgriežņu atslēgu K9905 — inženierijas brīnumu, kas paredzēts šaurām vietām. Tā 120 grādos pagriežamā galva un 360 grādos rotējošais rokturis nodrošina nepārspējamu piekļuvi šaurās vietās. Neskatoties uz tā kompakto izmēru, tikai 126 mm, šis rīks , kas sver 2,3 kg, lieliski darbojas ar izturīgu divu āmuru mehānismu, kas ievietots izturīgā tērauda korpusā. Radot 1000 Nm griezes momentu un iespaidīgu 2 700 Nm griezes momentu, tas ir izstrādāts, lai nodrošinātu jaudu.Intuitīvās priekšējās/atpakaļgaitas vadības slēdzis ir viegli darbināmas ar vienu roku. Maksimālais skaņas līmenis tiek uzturēts pie 108,7 dBA. Ar 7500 apgr./min. un gaisa patēriņa rādītāju 127 l/m- tas ir ātrs un efektīvs.

Izvēlēties rīku no Kamasa Tools nozīmē ieguldīt produktā, kas ir rūpīgi pārbaudīts, novērtēts un pilnveidots – tas liecina par mūsu nelokāmo apņemšanos izpildīt un pārsniegt mūsdienu profesionālo mehāniķu cerības. Mūsu vadmotīvs vienmēr ir bijis tiekšanās pēc izcilības. Aktīvi strādājot ar mehāniķiem viņu darbnīcās, mēs gūstam nenovērtējamu ieskatu, kas virza mūsu produktu attīstību un nodrošina atbilstību gan pašreizējām, gan nākotnes nozares vajadzībām.

Imagem

 

Produkti, kas saistīti ar šo ziņu

Komentāri

Rakstīt komentāru