Šoziem neiesprūst aukstumā un tumsā ar izlādētu akumulatoru.

Šoziem neiesprūst aukstumā un tumsā ar izlādētu akumulatoru.

Ievietoja: Pro Grupa Publicēts: 23/10/2023 Lasīts: 281 Komentāri: 0

Kad temperatūra pazeminās, jums nekavējoties jārīkojas, lai nodrošinātu, ka automašīnas akumulators ir pilnībā uzlādēts.

Imagem

Kad debesīs parādās pirmās sniegpārslas un temperatūra pazeminās, ir obligāti nekavējoties jārīkojas, lai nodrošinātu, ka automašīnas akumulators ir pilnībā uzlādēts, lai izvairītos no iestrēgšanas aukstumā un tumsā ar izlādētu akumulatoru.

Izlādējies akumulators ir biežākais auto neiedarbināšanas cēlonis aukstākajos mēnešos, un CTEK lēš, ka pat 25% transportlīdzekļu ir ar zemu uzlādes līmeni akumulatorā, kas var sabojāties, iestājoties aukstam laikam, pakļaujot autovadītājus nopietnam riskam un automobiļu darbības traucējumiem.

Vasaras karstums (lietojot gaisa kondicionieri) iespējams, ir noslogojis jūsu akumulatoru, jums pat par to nezinot, taču tas var kļūt redzams tikai tad, kad iestājas aukstāks laiks, kad jums būs nepieciešams daudz vairāk enerģijas, lai iedarbinātu automašīnu. Turklāt nepārtraukta apsildāmu stikla, spoguļu un sēdekļu sildītāju un lukturu izmantošana, kā arī īsāki braucieni ziemas laikā ļoti noslogo akumulatoru. Tātad, ja sākat savu ceļojumu ar nepietiekami uzlādētu akumulatoru, jūsu neveiksmes iespēja ir vēl lielāka.

Un tā kā akumulatora veiktspēja var samazināties par 35%, kad temperatūra nokrītas zem sasalšanas, un pat par 50%, ja temperatūra kļūst aukstāka, ziemas mēnešos ir ļoti svarīgi regulāri uzlādēt, izmantojot uzticamu un efektīvu akumulatora lādētāju.

CTEK iesaka regulāri izmantot viedo akumulatora lādētāju, piemēram, CT5 TIME TO GO , kas nodrošinās, ka jūsu automašīnas akumulators ir pilnībā uzlādēts, kondicionēts un gatavs darbam, kad pienāks auksts laiks.

CT5 TIME TO GO  ir automātisks iebūvēts temperatūras regulators, kas padara to ideāli piemērotu ziemas uzlādei, un tas ir tik vienkārši lietojams – vienkārši pievienojiet to, ieslēdziet un izvēlieties “normālu” 12 V vai AGM akumulatora režīmu. tad atstāj visu pārējo. Lādētājam ir ērts taimera displejs, kas parāda, cik ilgā laikā akumulators būs pilnībā uzlādēts, un pat informē, kad akumulatoram ir pietiekami daudz uzlādes, lai droši iedarbinātu automašīnu.

Kas notiek, ja atrodaties aukstumā, prom no strāvas avota, un akumulators ir izlādējies?

Šādām ārkārtas situācijām un papildu mieram CTEK ir izveidojis CS FREE — pārnēsājamu akumulatoru lādētāju četri vienā, apkopes ierīci, adaptīvo pastiprinātāju un augsto tehnoloģiju pārnēsājamo barošanas bloku, ko varat ņemt līdzi, atrodoties ceļā.

CS FREE  izmanto revolucionāru adaptīvās pastiprināšanas tehnoloģiju, kas maigi uzlādē izlādējušos akumulatoru, lai jūs sāktu darboties aptuveni 15 minūtēs. Tas ir pilnīgi drošs transportlīdzekļa elektronikai, atšķirībā no vairuma pastiprinātāju vai starteru, kas var izraisīt lielu sprieguma pieaugumu, kas var uzspridzināt dārgos ECU (elektroniskās vadības blokus) jūsu transportlīdzeklī.

CS FREE  ir arī USB-A un USB-B pieslēgvietas mobilā tālruņa, datora, planšetdatora un citu ierīču uzlādēšanai, un to var izmantot kā viedu apkopes ierīci, lai akumulators būtu vislabākajā stāvoklī, kad atgriezīsities mājās.

 

Produkti, kas saistīti ar šo ziņu

Komentāri

Rakstīt komentāru